Sport

Voorlopige teamindeling jeugd en vrouwen

Voorlopige teamindeling jeugd en vrouwen

De VTZ heeft de voorlopige teamindeling voor het seizoen 2019/2020 vrijgegeven. kijk maar eens goed in welk team jij komend seizoen speeld. Let wel er kunnen altijd nog verschuivingen plaats vinden, want we hebben het nog steed over een voorlopige indeling.

JO7-1

Siem van Delft

JO7-1

Alex Koedam

JO7-1

Rafael Harens

JO7-1

Timo Klein Willink

JO7-1

Milan van der Laar

JO8-1

Mart Saaltink

JO8-1

Ruben Markink

JO8-1

Luuk Mulder

JO8-1

Mick Schreuder

JO8-1

Kyan Wantia

JO8-1

Jace Woeltjes

JO8-1

Mats Roelofsen

JO8-1

Toon Peddemos

JO8-2

Thijmen te Vaanhold

JO8-2

Lenny ter Braak

JO8-2

Risto Rutgerink

JO8-2

Liam Brummelhuis

JO8-2

Sam Wormgoor

JO8-2

Bram van der Sluis

JO8-2

Tijs Morsink

JO8-2

Jasper Dijkman

JO8-3

Tijn Haank

JO8-3

Bryan Lansink

JO8-3

Milan Brijker

JO8-3

Tijn Messersmid

JO8-3

Luca Wesselius

JO8-3

Tom Janssen

JO8-3

Yesse Schumaker

JO9-1

Thies Hulsbosch

JO9-1

Senn Woeltjes

JO9-1

Nout Slot

JO9-1

Keano Wormgoor

JO9-1

Sam Vogt

JO9-1

Niels Jonkman

JO9-1

Koen Thuinte

JO9-2

Wies Peddemos

JO9-2

Lukas van Rosmalen

JO9-2

Bas Diepenmaat

JO9-2

Wout Lammersen

JO9-2

Pim Bosklopper

JO9-2

Dirk Bouwman

JO9-2

Daan Klein Willink

JO9-3

Milan Brekveld

JO9-3

Thijs Orriens

JO9-3

Lieve van rooijen

JO9-3

Marijn van der Wilk

JO9-3

Luuk de Vries

JO9-3

Naud Floors

JO9-3

Miran Hassam

JO11-1

Stef Kuiper (2009

JO11-1

Mart Schoolderman

JO11-1

Mats Harbers

JO11-1

Lucas Schreuder

JO11-1

Wesley ter Meer

JO11-1

Luca gr Kormelink

JO11-1

Boris Kloeze

JO11-1

Koen Voordouw

JO11-1

Lars Batist

JO11-1

Thijs Gieskes

JO11-2

Emma Ebben

JO11-2

Xander Schutte

JO11-2

Ike Wesselink

JO11-2

Fieke Bonkink

JO11-2

Sterre Kamperman

JO11-2

Nout Leusenkamp

JO11-2

Tijs Kornegoor

JO11-2

Luca Brummelhuis

JO11-2

Bram Vogt

JO11-2

Kjel Hulzink

JO11-2

Sem Saaltink

JO11-2

Jurre Wiggers

JO11-3

Cas Hopster

JO11-3

Daan Grevelink

JO11-3

Devon Isverdink

JO11-3

Lennon Stam

JO11-3

Jesse van de Laar

JO11-3

Cas Schonewille

JO11-3

Harm Tijhuis

JO11-3

Siem Ebben

JO11-3

Jesper Koebrugge

JO11-3

Jacco ter Woerd

JO11-3

Zang Lekang

JO13-1

Tijn Wantia

JO13-1

Guido Lammersen

JO13-1

Jelte Harbers

JO13-1

Brent Bremthuis

JO13-1

Lars Klein Zessink

JO13-1

Tijn Slot

JO13-1

Senna Vaanholt

JO13-1

Luc Isfordink

JO13-1

Mike Olthof

JO13-1

Isa Ordelman

JO13-1

Niels Pots

JO13-1

Daan Hondelink

JO13-1

Milan ten Hoopen

JO13-1

Sven Dubbeld

JO13-2

Ilano Idaho

JO13-2

Ties Bomers

JO13-2

Stein Bonkink

JO13-2

Bram Heijdeman

JO13-2

Quint Fokkink

JO13-2

Ruben Mos

JO13-2

Daan Hondelink

JO13-2

Aukje Simmelink

JO13-2

Stan Lammersen

JO13-2

Ali Traori

JO13-2

Benjamin Wesselink

JO13-2

Mick Pasman

JO13-2

Tristan Heijdeman

JO13-2

Quin Bruntink

JO13-3

Karsten Lammersen

JO13-3

Luc van Delft

JO13-3

Roy Brandenbarg

JO13-3

Mart Meulenkamp

JO13-3

Maikel Rijkenbargh

JO13-3

Thijs Simmelink

JO13-3

Boyd Stokink

JO13-3

Maroun Horani

JO13-3

Bo ten Hoopen

JO13-3

Maud klein Zessink

JO13-3

Anne Lynn Leussenkamp

JO13-3

Fleur Hondelink

JO13-3

Luca ten Hoopen

MO13-1

Zuzanna v. Oosterom

MO13-1

Finet Winkelhuis

MO13-1

Noor Vrieze

MO13-1

Pien Ter Woerds

MO13-1

Bente Kamperman

MO13-1

Sanne scholten

MO13-1

Britt Bomers

MO13-1

Luna Laurens

MO13-1

Silke Moddejonge

MO13-1

Aila Schroer

MO13-1

Iris Roerink

MO13-1

Zuzanna v. Oosterom

JO15-1

Overmeen, Sil

JO15-1

Winkels, Floris

JO15-1

Tanjaoui, Anass

JO15-1

Smit, Olle

JO15-1

Smit, Kalle

JO15-1

Leppink, Mitchon

JO15-1

Reinders, Duuk

JO15-1

Borgers, Jelte

JO15-1

Holtmaat, Brian

JO15-1

Tanjaoui, Reda

JO15-1

Lucas mos

JO15-1

Moddejonge, Twan

JO15-1

Meer, Sterre van der

JO15-2

Dijkstra, Peer

JO15-2

Meijer, Thom

JO15-2

Emaus, Stijn

JO15-2

Hogenkamp, Glenn

JO15-2

Bosscher, Sam

JO15-2

Wormgoor, Rick

JO15-2

Bomer, Sebastiaan

JO15-2

Woerd, Roan te

JO15-2

Pots, Daan

JO15-2

Bosscher, Gijs

JO15-2

Koebrugge, Thijs

JO15-2

Batist, Wessel

JO15-2

Knol, Bryan

JO15-2

Schelfer, Stan

JO15-3

Heijdemann, Dirk

JO15-3

Bodt, Ruben

JO15-3

Torani, Peter

JO15-3

Sprick, Roan

JO15-3

Rabe, Gertjan

JO15-3

Fokkink, Jens

JO15-3

Wissink, Rodrigo

JO15-3

Ebben, Teun

JO15-3

Hofstee, Nigel te

JO15-3

Vermeulen, Yascine

JO15-3

Ali, Mustafa

JO15-3

Bruntink, Quinte

JO15-3

Tom Potman

JO15-3

Lisa Voordouw

JO17-1

Geerts, Dennis

JO17-1

Ebbekink, Edwin

JO17-1

Hoopen, Niek ten

JO17-1

Boer, Leon

JO17-1

Horn, Mick van der

JO17-1

Becks, Teun

JO17-1

Vaanholt, Mika

JO17-1

Wantia, Niek

JO17-1

Woerds, Nick ter

JO17-1

Larink, Sten

JO17-1

Ali, Halil

JO17-1

Janssen, Roland

JO17-1

Roelvink, David

JO17-2

Emaus, Job

JO17-2

Hilderink, Sybe

JO17-2

Hoopen, Bart ten

JO17-2

Konings, Bram

JO17-2

Wilk, Jorick van der

JO17-2

Hofhuis, Lucas

JO17-2

Kuiper, Daan

JO17-2

Bruntink, Quincy

JO17-2

Idiz, Fatih

JO17-2

Bomers, Mees

JO17-2

Temmink, Niek

JO17-2

Morskieft, Luuk

JO17-2

Vos, Ingmar

JO17-2

Hagemeijer, Bastiaan

JO17-3

Boeve, Danny

JO17-3

Veen, Jovanie van

JO17-3

Heijdemann, Robin

JO17-3

Knol, Jorik

JO17-3

Dijkman, Ewoud

JO17-3

Ordelman, Luca

JO17-3

Willemsen, Tristan

JO17-3

Woesthuis, Skip

JO17-3

Meijs, Chiron

JO17-3

Verboom, Renate

JO17-3

Nynke Nijhuis

JO17-3

Werf vd NIck

MO17-1

Isa Pasman

MO17-1

Manouk Averdijk

MO17-1

Maud Mulder

MO17-1

Robin Hogenkamp

MO17-1

Nanke v.d. Wilk

MO17-1

Nikki Ten Elsen

MO17-1

Isa Te Bogt

MO17-1

Jill Borgers

MO17-1

Joany Bauhuis

MO17-1

Rosanne Blok

MO17-1

Luna Jeremic

MO17-1

Noa Bons

MO17-1

Anne Tijink

MO17-1

Fatou Traori

MO17-1

Esmee Hagreis

JO19-1

Boaz Weeink.

JO19-1

Daniel v Liere.

JO19-1

Tijn Ribbers.

JO19-1

Rick Odink

JO19-1

Tobias klein bruinink

JO19-1

Bram Vrieze

JO19-1

Niek ter haar

JO19-1

Pelle Smit

JO19-1

Syon Lepping

JO19-1

Tein ter Haar.

JO19-1

Ramon Geerts.

JO19-1

Kay ter Woerds.

JO19-1

Sem Welmerink.

JO19-1

Djoy Bauhuis.

JO19-1

Luc Markerink.

JO19-1

Lex v Rooden.

JO19-2

Angelo Stokkink.

JO19-2

Jelle Hofman.

JO19-2

Noah de Koeijer.

JO19-2

Tim Lensink.

JO19-2

Timo Monnink.

JO19-2

Tom Kok.

JO19-2

Lars Holtkamp

JO19-2

Henry Jansen

JO19-2

Bram Kuiper

JO19-2

Jørn Lepping

JO19-2

Koen Markerink

JO19-2

Trotsenburg, Justin

JO19-2

Tiemen Slotboom

MO19-1

Jelyn Pot

MO19-1

Naomi Pasman

MO19-1

Carmen t e Biesebeke

MO19-1

Eline kl. Nijenhuis

MO19-1

Amber Middelhuis

MO19-1

Bente Wegdam

MO19-1

Evie Leuverink

MO19-1

Naomi Bok

MO19-1

Esmee Holtkamp

MO19-1

Britt Morskieft

MO19-1

Lynn Stomps

MO19-1

Femke Potman

MO19-1

Kayleigh Krooshof

MO19-1

Anne Olminkhof

Dames 1

Noor Eppink

Dames 1

Silkje Olbach

Dames 1

Pien Ter Haar

Dames 1

Petra Vehoff

Dames 1

Britney Kok

Dames 1

Ramona v.d. Ende

Dames 1

Jonna Bolster

Dames 1

Birgit Nijland

Dames 1

Kayleigh Bok

Dames 1

Indy Vrielink

Dames 1

Lynn Rexwinkel

Dames 1

Roan Markerink

Dames 1

Rene Stapelbroek

MO25+

Nienke Reinderink

MO25+

Willeke Egberts

MO25+

Marloes Ten Hoopen

MO25+

Leonie Kemp

MO25+

Joyce De Vries

MO25+

Kim Lantink

MO25+

Loes Kettering

MO25+

Marije Roerdink

MO25+

Jeanine Wiegel

MO25+

Lionne Te Brinkhof

MO25+

Susanne v.d. Berg

MO25+

Tessa Denneboom

MO25+

Maartje Vos

De VTZ heeft de voorlopige teamindeling voor het seizoen 2019/2020 vrijgegeven. kijk maar eens goed in welk team jij komend seizoen speeld. Let wel er kunnen altijd nog verschuivingen plaats vinden, want we hebben het nog steed over een voorlopige indeling.

JO7-1

Siem van Delft

JO7-1

Alex Koedam

JO7-1

Rafael Harens

JO7-1

Timo Klein Willink

JO7-1

Milan van der Laar

JO8-1

Mart Saaltink

JO8-1

Ruben Markink

JO8-1

Luuk Mulder

JO8-1

Mick Schreuder

JO8-1

Kyan Wantia

JO8-1

Jace Woeltjes

JO8-1

Mats Roelofsen

JO8-1

Toon Peddemos

JO8-2

Thijmen te Vaanhold

JO8-2

Lenny ter Braak

JO8-2

Risto Rutgerink

JO8-2

Liam Brummelhuis

JO8-2

Sam Wormgoor

JO8-2

Bram van der Sluis

JO8-2

Tijs Morsink

JO8-2

Jasper Dijkman

JO8-3

Tijn Haank

JO8-3

Bryan Lansink

JO8-3

Milan Brijker

JO8-3

Tijn Messersmid

JO8-3

Luca Wesselius

JO8-3

Tom Janssen

JO8-3

Yesse Schumaker

JO9-1

Thies Hulsbosch

JO9-1

Senn Woeltjes

JO9-1

Nout Slot

JO9-1

Keano Wormgoor

JO9-1

Sam Vogt

JO9-1

Niels Jonkman

JO9-1

Koen Thuinte

JO9-2

Wies Peddemos

JO9-2

Lukas van Rosmalen

JO9-2

Bas Diepenmaat

JO9-2

Wout Lammersen

JO9-2

Pim Bosklopper

JO9-2

Dirk Bouwman

JO9-2

Daan Klein Willink

JO9-3

Milan Brekveld

JO9-3

Thijs Orriens

JO9-3

Lieve van rooijen

JO9-3

Marijn van der Wilk

JO9-3

Luuk de Vries

JO9-3

Naud Floors

JO9-3

Miran Hassam

JO11-1

Stef Kuiper (2009

JO11-1

Mart Schoolderman

JO11-1

Mats Harbers

JO11-1

Lucas Schreuder

JO11-1

Wesley ter Meer

JO11-1

Luca gr Kormelink

JO11-1

Boris Kloeze

JO11-1

Koen Voordouw

JO11-1

Lars Batist

JO11-1

Thijs Gieskes

JO11-2

Emma Ebben

JO11-2

Xander Schutte

JO11-2

Ike Wesselink

JO11-2

Fieke Bonkink

JO11-2

Sterre Kamperman

JO11-2

Nout Leusenkamp

JO11-2

Tijs Kornegoor

JO11-2

Luca Brummelhuis

JO11-2

Bram Vogt

JO11-2

Kjel Hulzink

JO11-2

Sem Saaltink

JO11-2

Jurre Wiggers

JO11-3

Cas Hopster

JO11-3

Daan Grevelink

JO11-3

Devon Isverdink

JO11-3

Lennon Stam

JO11-3

Jesse van de Laar

JO11-3

Cas Schonewille

JO11-3

Harm Tijhuis

JO11-3

Siem Ebben

JO11-3

Jesper Koebrugge

JO11-3

Jacco ter Woerd

JO11-3

Zang Lekang

JO13-1

Tijn Wantia

JO13-1

Guido Lammersen

JO13-1

Jelte Harbers

JO13-1

Brent Bremthuis

JO13-1

Lars Klein Zessink

JO13-1

Tijn Slot

JO13-1

Senna Vaanholt

JO13-1

Luc Isfordink

JO13-1

Mike Olthof

JO13-1

Isa Ordelman

JO13-1

Niels Pots

JO13-1

Daan Hondelink

JO13-1

Milan ten Hoopen

JO13-1

Sven Dubbeld

JO13-2

Ilano Idaho

JO13-2

Ties Bomers

JO13-2

Stein Bonkink

JO13-2

Bram Heijdeman

JO13-2

Quint Fokkink

JO13-2

Ruben Mos

JO13-2

Daan Hondelink

JO13-2

Aukje Simmelink

JO13-2

Stan Lammersen

JO13-2

Ali Traori

JO13-2

Benjamin Wesselink

JO13-2

Mick Pasman

JO13-2

Tristan Heijdeman

JO13-2

Quin Bruntink

JO13-3

Karsten Lammersen

JO13-3

Luc van Delft

JO13-3

Roy Brandenbarg

JO13-3

Mart Meulenkamp

JO13-3

Maikel Rijkenbargh

JO13-3

Thijs Simmelink

JO13-3

Boyd Stokink

JO13-3

Maroun Horani

JO13-3

Bo ten Hoopen

JO13-3

Maud klein Zessink

JO13-3

Anne Lynn Leussenkamp

JO13-3

Fleur Hondelink

JO13-3

Luca ten Hoopen

MO13-1

Zuzanna v. Oosterom

MO13-1

Finet Winkelhuis

MO13-1

Noor Vrieze

MO13-1

Pien Ter Woerds

MO13-1

Bente Kamperman

MO13-1

Sanne scholten

MO13-1

Britt Bomers

MO13-1

Luna Laurens

MO13-1

Silke Moddejonge

MO13-1

Aila Schroer

MO13-1

Iris Roerink

MO13-1

Zuzanna v. Oosterom

JO15-1

Overmeen, Sil

JO15-1

Winkels, Floris

JO15-1

Tanjaoui, Anass

JO15-1

Smit, Olle

JO15-1

Smit, Kalle

JO15-1

Leppink, Mitchon

JO15-1

Reinders, Duuk

JO15-1

Borgers, Jelte

JO15-1

Holtmaat, Brian

JO15-1

Tanjaoui, Reda

JO15-1

Lucas mos

JO15-1

Moddejonge, Twan

JO15-1

Meer, Sterre van der

JO15-2

Dijkstra, Peer

JO15-2

Meijer, Thom

JO15-2

Emaus, Stijn

JO15-2

Hogenkamp, Glenn

JO15-2

Bosscher, Sam

JO15-2

Wormgoor, Rick

JO15-2

Bomer, Sebastiaan

JO15-2

Woerd, Roan te

JO15-2

Pots, Daan

JO15-2

Bosscher, Gijs

JO15-2

Koebrugge, Thijs

JO15-2

Batist, Wessel

JO15-2

Knol, Bryan

JO15-2

Schelfer, Stan

JO15-3

Heijdemann, Dirk

JO15-3

Bodt, Ruben

JO15-3

Torani, Peter

JO15-3

Sprick, Roan

JO15-3

Rabe, Gertjan

JO15-3

Fokkink, Jens

JO15-3

Wissink, Rodrigo

JO15-3

Ebben, Teun

JO15-3

Hofstee, Nigel te

JO15-3

Vermeulen, Yascine

JO15-3

Ali, Mustafa

JO15-3

Bruntink, Quinte

JO15-3

Tom Potman

JO15-3

Lisa Voordouw

JO17-1

Geerts, Dennis

JO17-1

Ebbekink, Edwin

JO17-1

Hoopen, Niek ten

JO17-1

Boer, Leon

JO17-1

Horn, Mick van der

JO17-1

Becks, Teun

JO17-1

Vaanholt, Mika

JO17-1

Wantia, Niek

JO17-1

Woerds, Nick ter

JO17-1

Larink, Sten

JO17-1

Ali, Halil

JO17-1

Janssen, Roland

JO17-1

Roelvink, David

JO17-2

Emaus, Job

JO17-2

Hilderink, Sybe

JO17-2

Hoopen, Bart ten

JO17-2

Konings, Bram

JO17-2

Wilk, Jorick van der

JO17-2

Hofhuis, Lucas

JO17-2

Kuiper, Daan

JO17-2

Bruntink, Quincy

JO17-2

Idiz, Fatih

JO17-2

Bomers, Mees

JO17-2

Temmink, Niek

JO17-2

Morskieft, Luuk

JO17-2

Vos, Ingmar

JO17-2

Hagemeijer, Bastiaan

JO17-3

Boeve, Danny

JO17-3

Veen, Jovanie van

JO17-3

Heijdemann, Robin

JO17-3

Knol, Jorik

JO17-3

Dijkman, Ewoud

JO17-3

Ordelman, Luca

JO17-3

Willemsen, Tristan

JO17-3

Woesthuis, Skip

JO17-3

Meijs, Chiron

JO17-3

Verboom, Renate

JO17-3

Nynke Nijhuis

JO17-3

Werf vd NIck

MO17-1

Isa Pasman

MO17-1

Manouk Averdijk

MO17-1

Maud Mulder

MO17-1

Robin Hogenkamp

MO17-1

Nanke v.d. Wilk

MO17-1

Nikki Ten Elsen

MO17-1

Isa Te Bogt

MO17-1

Jill Borgers

MO17-1

Joany Bauhuis

MO17-1

Rosanne Blok

MO17-1

Luna Jeremic

MO17-1

Noa Bons

MO17-1

Anne Tijink

MO17-1

Fatou Traori

MO17-1

Esmee Hagreis

JO19-1

Boaz Weeink.

JO19-1

Daniel v Liere.

JO19-1

Tijn Ribbers.

JO19-1

Rick Odink

JO19-1

Tobias klein bruinink

JO19-1

Bram Vrieze

JO19-1

Niek ter haar

JO19-1

Pelle Smit

JO19-1

Syon Lepping

JO19-1

Tein ter Haar.

JO19-1

Ramon Geerts.

JO19-1

Kay ter Woerds.

JO19-1

Sem Welmerink.

JO19-1

Djoy Bauhuis.

JO19-1

Luc Markerink.

JO19-1

Lex v Rooden.

JO19-2

Angelo Stokkink.

JO19-2

Jelle Hofman.

JO19-2

Noah de Koeijer.

JO19-2

Tim Lensink.

JO19-2

Timo Monnink.

JO19-2

Tom Kok.

JO19-2

Lars Holtkamp

JO19-2

Henry Jansen

JO19-2

Bram Kuiper

JO19-2

Jørn Lepping

JO19-2

Koen Markerink

JO19-2

Trotsenburg, Justin

JO19-2

Tiemen Slotboom

MO19-1

Jelyn Pot

MO19-1

Naomi Pasman

MO19-1

Carmen t e Biesebeke

MO19-1

Eline kl. Nijenhuis

MO19-1

Amber Middelhuis

MO19-1

Bente Wegdam

MO19-1

Evie Leuverink

MO19-1

Naomi Bok

MO19-1

Esmee Holtkamp

MO19-1

Britt Morskieft

MO19-1

Lynn Stomps

MO19-1

Femke Potman

MO19-1

Kayleigh Krooshof

MO19-1

Anne Olminkhof

Dames 1

Noor Eppink

Dames 1

Silkje Olbach

Dames 1

Pien Ter Haar

Dames 1

Petra Vehoff

Dames 1

Britney Kok

Dames 1

Ramona v.d. Ende

Dames 1

Jonna Bolster

Dames 1

Birgit Nijland

Dames 1

Kayleigh Bok

Dames 1

Indy Vrielink

Dames 1

Lynn Rexwinkel

Dames 1

Roan Markerink

Dames 1

Rene Stapelbroek

MO25+

Nienke Reinderink

MO25+

Willeke Egberts

MO25+

Marloes Ten Hoopen

MO25+

Leonie Kemp

MO25+

Joyce De Vries

MO25+

Kim Lantink

MO25+

Loes Kettering

MO25+

Marije Roerdink

MO25+

Jeanine Wiegel

MO25+

Lionne Te Brinkhof

MO25+

Susanne v.d. Berg

MO25+

Tessa Denneboom

MO25+

Maartje Vos

The post Voorlopige teamindeling jeugd en vrouwen appeared first on Sportclub Neede.

klik hier voor het originele artikel

Sport

Meer in Sport

Balletjetrappen?

berkellandjuli 12, 2019

Nieuwe sproei installatie hoofdveld

berkellandjuli 12, 2019

Techniek Week Reminder

berkellandjuli 10, 2019

Gezellige beachvolleybal én -party!

berkellandjuli 8, 2019

Het nieuws op deze website wordt automatisch geimporteerd dmv RSS feeds uit verschillende bronnen

Berkelland.nl staat voor geen enkele manier in voor de juistheid van de berichten en kan derhalve op geen enkele manier aansprakelijk gesteld worden voor de correctheid van de berichtgeving.

Neem contact met ons op wanneer u meent dat er onjuiste berichtgeving op deze website staat.


Wanneer u ook uw nieuws wilt aanmelden neem dan contact met ons op.

Copyright © 2016 BERKELLAND.NL